Devir teknoloji devri. Artık evde elinizde halı yıkamayı bırakın. Evinizde halı yıkamaya harcadığınız emek ve su parası ile halılarınızı çok daha temiz bir şekilde yıkatabilirsiniz. Evde yıkadığınız halılar hiçbir zaman tam olarak temizlenmemektedir. Halıların dip kısmına işlemiş kirler normal fırça ile hiçbir şekilde çıkmaz ve halı yıkama da kullandığınız sıradan temizleyiciler halılarınızı temizlemediği gibi halılarınızın dokusuna da zarar verir.

Şagi halı, El dokuma halısı gibi özel halılarınızı bu tür sıradan temizleyiciler ile yıkarsanız eğer kısa süre içerisinde halılarınızdan olabilirsiniz. Halılarınıza değe veriyorsanız ve gerçek anlamda bir temizlik istiyorsanız tercihiniz Step halı yıkama fabrikası olmalıdır. Step Halı yıkama yıllardır İstanbul’un bütün ilçelerini hizmet veren tam otomatik halı yıkama makineleri ile halılarınızı temizleyen kaliteli bir firmadır.

Step Halı yıkama fabrikası halılarınızı özel anti bakteriyel sabunlar ile yıkar ve halıların toz kapmaması için hazırlanmış özel kurutma odalarında halılarınızı kurutur. Halılarınızı yıkamaya verdikten üç gün sonra teslim alırsınız. İstanbul’un her ilçesine ücretsiz servis imkânı da bulunmaktadır.