Temizliğiniz de yardımcı ve bütçenize destekçi istiyorsanız Küçükyalı halı yıkama olarak biz size en iyi hizmeti sunuyoruz. Aypak halı yıkama ile bizim memnun müşteri listemize sizde dahil olmak istiyorsanız gelin sizinle de tanışalım. Halı yıkama profesyonellik gerektirir. Yapacağınız hiçbir çaba bizim sağlayacağımız gerçek hijyenik ve derinlemesine temizliği vermez. Gereksiz yere zaman ve para harcamak istemiyorsanız tecrübemiz deneyimimiz ve uzman ekibimizle bize güvenin.

Halılarınızdaki farkı gördüğünüzde sizde farkı anlayacaksınız. Müşteri potansiyelini her geçen gün dahada arttıran firmamız halı yıkamadaki üstün kalite hizmetini en iyi şekilde ispatlamaktadır. gelin sizde deneyin. Neden sizinde halılarınız kusursuz temizlikle tanışmasın? Bunu sağlamanız bizimle çok kolay. Siz isteyin ücretsiz servisimizle anında adresinizde olalım. Halılarınızı en iyi kalitede yıkayıp size kısa zaman içinde teslim edelim. Sizde halılarınızın ömrünün uzun olmasını istiyorsanız bizim gibi tecrübeli bilgili tam donanımla hizmet veren bir firma ile çalışmalısınız

Küçükyalı Halı yıkama firması olarak tecrübemiz ve uzmanlığımızla değerli müşterilerimize halı yıkamada en iyi kalitede en iyi hizmeti veriyoruz. Nedir bu profesyonel denen halı yıkama hizmeti ve nasıl olmalıdır? Öncelikle bu işi yapan firmaların yeterli bilgi ve deneyimi olmalıdır. Gerçek hijyenik bir temizliğin sağlanabilmesi için bu iş için üretilmiş olan toz alma, halı yıkama ve halı sıkma makinelerine sahip olmak gerekir. Yıkama yerinin sağlık koşullarına uygun olması ve farklı müşterilerin halılarının bir diğerininkiyle aynı ortamda yıkanmaması gerekir. Sağlık ve hijyen açısından buna mutlaka dikkat edilmesi gerekir.

Halılar tek tek ve halı tipi, iplik yapısı, dokuma tekniği ve kullanılan boya cinsi göz önünde bulundurularak buna göre uygun teknik ve şampuanlarla yıkanmalıdır. Profesyonel olarak yıkanan halılar kapalı ortamlarda kurutulmalı ve gerçek dezenfekte için en az bir saat güneş ışığında tutulmalıdır. Çünkü bazı mikroorganizmalar ancak güneş ışığında yok olabilmektedir. İşlemi biten halıların muhakkak tesliminden önce tozlanmaya ve tekrar kirlenmeye karşı koruma amacıyla paketleme yapılarak bu şekilde teslim edilmesi gerekir. Küçükyalı halı yıkama olarak biz profesyonelliğin gerektirdiği tüm bu işlemleri en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Garantimiz ve kaliteli hizmetimizle sizinde yanınızdayız.

Bizi Arayın

Halı yıkama adres : Esenevler Mah. Divit Sok. No : 24 / 3 Ümraniye/ İstanbul
Halı yıkama telefon : 0216 335 03 30
Mail : info@nepalhaliyikama.com