Kozyatağı halı yıkama ile değerli müşterilerimize ileri teknoloji sistemimizle halı yıkamada en iyi hizmeti vermekteyiz. Aypak Kozyatağı halı yıkama ile de size en yakın en güvenilir halı yıkama firmasıyız. Halılarınız zamanla pek çok kiri ve lekeyi içine hapsedecektir. Biz halınızdaki lekeleri, halılarınıza uygun bitkisel leke çıkarıcılar ile en iyi şekilde çıkartıyoruz. Sağlığınızı korumak için ve halılarınızın derinlemesine ve doğru yöntemlerle yıkanarak onların dokularını korumalarına yardımcı oluyoruz.

Temizlik hayatın vazgeçilmezi ve bazı ürünlerde eşyalarda bunu sağlayabilmek insan hayatı için dahada önemlidir. Hiçbir şekilde halılarınızda gerçek temizliği profesyonel bir halı yıkama firmasının sağlayacağından daha da iyisi ile sağlayamazsınız. Çünkü eldeki imkanlarınız hiç bir zaman bunun için yeterli olmayacaktır. Üstelik harcayacağınız zaman, enerji, su,deterjanda boşa harcanan maddi manevi kayıplardır. Gelin sizi tüm bu boşa harcayacağınız her şeyden en iyi şekilde kurtaralım.

Halılarınızdaki görmediğiniz pek çok kir ve bakteriyi en iyi şekilde yok etmek istiyorsanız biz size en iyi şekilde yardımcı olmak için söz veriyoruz. Sonucumuz garantimiz. Birlikte paylaşacağımız mutluluğu daim kılmak bizim başarımızdan geçmektedir. Bize güvenin Aypak halı yıkama olarak biz halı yıkama sektöründe yılların tecrübesi ve bilgisi ile değerli müşterilerimize halı yıkamada en iyi çözümleri sunuyoruz. Zeytinburnu halı yıkama olarak zamanınız ve paranız bizim için önemli. Kozyatağında da çalışmalarımızı büyük titizlikle sürdürmekteyiz. Teknolojiyi yakından takip ederek sizin için daima en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Doğru zaman ve doğru işlerle halı yıkamada en iyisi olmak hedefimiz. Yaz yada kış hangi mevsim olursa olsun üstün kalitede halılarınızı ve aynı zamanda yıkıyoruz. Özel kurutma odalarımızla halılarınız kısa sürede kurutup size teslim ediyoruz. Halı yıkamak bizim işimiz ve biz işimizi profesyonellik doğrultusunda ve doğru ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Sizde üstün kalitede temizliğe kavuşmak matlaşmış bunca zaman sözde temizlikle kullandığınız halılarınızı özde temizlik içinde görmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Bizi Arayın

Halı yıkama adres : Esenevler Mah. Divit Sok. No : 24 / 3 Ümraniye/ İstanbul
Halı yıkama telefon : 0216 335 03 30
Mail : info@nepalhaliyikama.com