Üstün kalitede hizmet anlaşımız müşterilerimizi daima memnun etme çabamızla biz halı yıkama sektöründe en iyi yere sahibiz. İsmimizden ve ekibimizden son derece emin yolunda istikrarla devam eden güçlü bir firmayız. En iyi sonuçlarla müşterilerimize daima en iyi hizmeti sağlıyoruz. Hiç şüphesiz sizde bu memnuniyete dahil olabilirsiniz.

Kadıköy de halı yıkama işi profesyonellik gerektiren ve sizin yaptığınız genel temizliğin dışında yılda en az iki kez derinlemesine yapılması gereken önemli bir detaydır. Aypak halı yıkama olarak biz size halı yıkamada en profesyonel hizmeti sunuyoruz. Sözümüz garantimiz garantimizde sizin memnuniyetinizdir. Kadıköy halı yıkama ile de değerli müşterilerimize daha geniş alanda hizmet veriyoruz. son sistem makinelerimiz ve uzman ekibimizle sizinde halılarınızı en iyi şekilde temizleyelim.

Halınız zorlu lekeler içinde olabilir. Oluşan lekeler çıkmayacakmış gibi gelse de biz size üstün kalitede tertemiz halılar sunmayı garanti ediyoruz. Sonuçtan nasıl mı bu kadar eminiz? Elbette en iyi ekip ve ekipmanlara sahip olamakla. Biz işimizi seviyoruz ve işimizi bilincinde ve en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

Biz hijyenik ortamlarda yaşamanızı sürdürebilmeniz için uzman ekibimize birlikte en iyi desteği sağlıyoruz. Halı yıkama bizim işimiz ve biz işimizi kendimizi her geçen gün yenileyerek geliştirerek gerçekleştiriyoruz. Göreceğiniz sonuçlar sizi fazlası ile memnun edecek bunu garanti ediyoruz

Bizi Arayın

Halı yıkama adres : Esenevler Mah. Divit Sok. No : 24 / 3 Ümraniye/ İstanbul
Halı yıkama telefon : 0216 335 03 30
Mail : info@nepalhaliyikama.com