Bostancı bölgesinde uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize halı yıkama da en iyi hizmeti sunuyoruz. Bostancı Aypak halı yıkama olarak biz firmamıza gelen her müşterimize ilgi ile yaklaşıyor ve her müşterimizin halısını kendi halılarınız gibi yıkıyoruz. Hijyen bizim için önemli halı yıkama tekniklerimiz tamamen bize özel olup halılarınızı yıkarken en iyi sonucu görene kadar yıkamaya devam ediyoruz.

Memnuniyetiniz bizim için her şey. Kusursuz yıkanmış halılar sunmak bizim görevimiz. Müşterilerimizin halılarında en iyi sonuçları görmeleri için daima en son teknolojiyi kullanıyoruz. Bitkisel şampuanlarla halıların özlerini koruyarak sağlığınızı mümkün olduğunca kimyasallardan uzak tutarak korumaya çalışıyoruz. Biz halı yıkamada hizmette sınır tanımıyoruz. Halılarınızı firmamızda yada yerinde en iyi sonuçlarla ve kısa sürede yıkayıp size teslim ediyoruz.

Halı yıkama sektöründe düzgün bileğinin hakkı ile çalışan firma kadar bir o kadar da usulsüz kaçak çalışan firmada bulunmaktadır. Ucuza halı yıkatacağım diye sağlığınızdan olmayın. Profesyonel hizmet daima size artıyla geri dönecektir.

Bostancı bölgesinde Aypak halı yıkama ile siz değerli müşterilerimize hijyenik şartlarda temizlik sunduğumuz tesisimizle en iyi halı yıkama hizmetini vermekteyiz. Bostancı halı yıkama ile zamanında teslimat ve doğru yıkama ile daima yanınızdayız. uygun fiyatlarımız ve müşterilerimize özel kampanyalarımız ile bütçenizin en iyi dostuyuz.

Farklı tür ve renkte halınızı itina ile yıkıyor ve en kısa sürede kullanıma hazır hale getiriyoruz. Biz halılarınızı yüzeysel temizliklerinden kurtarıyoruz. Bitkisel şampuanlarımız ve elbette son sistem mekinelerimiz ile halılarınızın derinlerine inip tüm birikmiş kir ve oluşmuş bakterileri kökünden temizliyoruz. Sizde halılarınızı size teslim ettiğimizde derinlemesine halılarınızı gördüğünüzde nasıl üstün kalitede bir temizlik sağladığımızı anlayacaksınız. Daima en iyi sonuçlarla size de hizmet sunmak bizim görevimiz. Arayın halı yıkamada en iyi şekilde yardımcı olalım.

Bizi Arayın

Halı yıkama adres : Esenevler Mah. Divit Sok. No : 24 / 3 Ümraniye/ İstanbul
Halı yıkama telefon : 0216 335 03 30
Mail : info@nepalhaliyikama.com