Zamanında en iyi çözümlerle halı yıkamada ataşehir halı yıkama olarak en iyi hizmeti sunuyoruz. Ataşehir halı yıkama ile de size bir telefon kadar yakınız . Ev yada iş yerlerinizdeki halılarınız zamanla kullanım sıklığı ve ortamdaki kişi sayısına göre hızlı kirlenecektir. Bilinir ki alerjik hastalıklara sebep olan halılar derinlemesine temizlik için yeterli sağlık koşulları sağlanmış olmaz. Diğer eşyalar kadar temizlenmesi kolay olmayan halılarınızı biz sizin yerinize derinlemesine hijyenik bir şekilde temizliyoruz.

Profesyonelliğimize güvenin. Daima en iyi hizmetle yanınızdayız. Sizin için sevdikleriniz için yaşam alanlarınızın temizliğinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Biz bu amaçla tüm müşterilerimize ferah sağlıklı hoş ortamlar sunabilmek için halılarını en iyi şekilde temizlemek için üstün performans gösteriyoruz. Halılarınız bizimle özlerini bulacak. Temiz parlak hoş kokulu bir hal alan halılarınız eminiz gözünüze bizim temizlediğimiz kadar güzel görünmedi.

Size her ne kadar kirlenmiyormuş gibi görünse de size sağladığımız profesyonel halı yıkama hizmetinden sonra halılarınızı ne kadar kirli olduğunu anlayacaksınız. Halılarınızda hissedeceğiniz derinlemesine temizlikle yaşam alanlarınızda kendinizi daha hijyenik açıdan kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz

Bizi Arayın

Halı yıkama adres : Esenevler Mah. Divit Sok. No : 24 / 3 Ümraniye/ İstanbul
Halı yıkama telefon : 0216 335 03 30
Mail : info@nepalhaliyikama.com