Acıbadem halı yıkama ile tecrübemiz, uzman ekibimiz,geniş yıkama alanımız ve gerekli her türlü ekipmanımızla halı yıkamada size kusursuz hizmet sunmaktayız. Acıbadem halı yıkama olarak her müşterimize sonucunda ne ile karşılaşacağınızı bilmediğiniz firmalara halılarınız teslime etmemelerini tavsiye ediyoruz.maliyet düşük olsun  diye tercih edeceğiniz yıkama yerleri size daha fazla ödemek zorunda kalacağınız durumlarla dönebilirler. Acıbadem halı yıkama olarak biz garantili halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Garantimiz halınızı kapınıza teslim edip bırakıp gitmekle sonuçlandırılmamaktadır. Siz halılarınızı paketinden çıkartıp tek tek kontrol edene kadar biz yanınızda bulunuyoruz. Memnuniyetinizi teyit ettikten sonra size sunduğumuz hizmeti bu şekilde sonlandırıyoruz. Daima en iyisi ile he zaman yanınızdayız.

Halı yıkama bizim işimiz ve biz kendimize güveniyoruz. Daima en iyi sonuçları sunma garantisiyle hizmetinizdeyiz. Memnun olmamanız neticesinde size paranızı iade etme garantisi de veriyoruz

Halı yıkama her yönüyle her türlü temizlikte olduğu gibi basite alınmaması gereken bir durumdur. Elbette halınızın nasıl neyle ve nasıl şartlarda yıkandığı da bir o kadar önemlidir.

Acıbadem halı yıkama ile de siz değerli müşterilerimize sağlık koşullarına, kurallara uygun ve belgeli tesisimizde halı yıkama için özel geliştirilmiş son teknoloji makinelerimiz ve elbette uzman deneyimli ekibimizle en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bize ulaşın hizmetimizden sizde yararlanın. En uygun fiyat ve müşterilerimize özel uyguladığımız özel kampanyalarımızla bütçenizin en iyi dostuyuz. Halı yıkamada profesyoneliz ve biz profesyonelliğimizi konusunda uzman ekibimiz en iyi kalitede ekipmanlarımızla en iyi şekilde ortaya koyuyoruz.

Halılarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Sonuç her ne olursa olsun en ufak bir memnuniyetsizliğiniz de size en iyi şekilde istediğiniz gibi yardımcı olma garantisi veriyoruz. Halı yıkama hizmetimizi halılarınızı yıkamakla bitirmiyoruz siz halınızı görüp sonuçtan memnun olana kadar biz çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Zamanınız olsun yada olmasın koşullarınız her ne olursa olsun halınızı kendi imkanlarınıza yıkamanız hiç bir şekilde doğru değil. Bilimsel sonuçlarla kanıtlanan halı yıkama işlemleri her ne olursa olsun profesyonel yıkama yapılmasından yana olmuştur. Sizde halılarınızın dokusunu korumak için bize ulaşın.

Bizi Arayın

Halı yıkama adres : Esenevler Mah. Divit Sok. No : 24 / 3 Ümraniye/ İstanbul
Halı yıkama telefon : 0216 335 03 30
Mail : info@nepalhaliyikama.com